Trustlook Security

Trustlook Security

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 104
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Trustlook Mobile Security

Trustlook Security, Android cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz bir antivirüs ve güvenlik uygulaması olarak öne çıkıyor.

Trustlook Security, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak amacıyla geliştirilmiş bir antivirüs uygulaması. Hiçbir ücret ödemesi yapmadan sahip olabileceğimiz bu uygulama sayesinde Android cihazımızı zararlı yazılımlardan ve virüslerden koruyabiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanı, sadece antivirüs işlevi üzerine yoğunlaşmayıp kullanıcılara farklı alanlarda da yardım etmesi. Örneğin uygulama sayesinde kaybettiğimiz cihazımızın nerde olduğunu tespit edebiliyor, arkaplanda gereksiz yere çalışan uygulamaları sonlandırıp cihazımızı hızlandırabiliyor ve önemli bilgilerimizi yedekleyebiliyoruz.

Şayet cihazımızı kaybettiğimiz halde bulamıyorsak, uzaktan tüm verileri silebiliyor ve kişisel güvenliğimizi tehlikeye atabilecek durumların önüne geçebiliyoruz.

Trustlook Security son derece kolay anlaşılır ve temiz bir arayüze sahip. Gerçekleştirmek istediğimiz işlemleri kolayca bulabiliyoruz. Teknik bilgi gerektirmemesi ve hızlı çalışması, uygulamanın diğer artı yönleri arasında gösterilebilir.

Eğer Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz güvenilir ve antivirüs uygulamasına ihtiyacınız varsa Trustlook Security, denemeniz gereken uygulamalar arasında.