tvyo

tvyo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,316
  • DOSYA BOYUTU 2.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Doğuş Video ve Dijital Yayıncılık

tvyo, tüm platformlarda kullanılabilen ücretsiz çevrimiçi video izleme platformudur.

Tvyo, hiçbir ücret ödemeden kullanılabilen online video izleme platformudur. Dizi severler için yerli ve yabancı onlarca dizi, futbol severler için maç haberleri, müzik severler için en yeni video klipler ve onlarca canlı onlarca tv kanalı hizmet veren popüler servisin resmi Windows 8 uygulaması da tüm içeriği aynen masaüstü ve tabletinize taşıyor.

Tvyo Windows 8 uygulaması ile takip ettiğiniz dizilerin en yeni bölümlerini, eğlence-spor-haber-müzik programlarını bulabilir, tv kanallarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Tüm bu içeriklere üye olmadan, ücret ödemeden ulaşıyorsunuz.

Tvyo’da hangi yayını izlerseniz izleyin görüntü kalitesi internet bağlantı hızınıza göre ayarlanıyor. İnternet hızınız ne kadar yüksekse aldığınız görüntü de o kadar kaliteli oluyor. Tabii ki yayınların görüntü kalitesini düşürmeniz de mümkün. Ancak bunun için tvyo sitesine gidip ücretsiz üyeliğinizi oluşturmanız gerekiyor. Tvyo’nun üyelerine özel sunduğu diğer bir özellik ise “Kaldığın Yerden Devam Et”. Bu özellik sayesinde masaüstü bilgisayarınızda izlediğiniz bir programa akıllı telefon veya tabletinizinden -aynı yerden- devam edebiliyorsunuz. Tvyo’nun üyelerine sunduğu ayrıcalıklar bunlarla bitmiyor. Takip ettiğiniz dizi ve programlar için takip listesi oluşturabiliyorsunuz. Böylelikle izlediğiniz bir dizinin o hafta yayınlanıp yayınlamayacağını öğrenebiliyor, yayınlanacaksa tanıtım videosunu izleyebiliyorsunuz.

Tvyo’da yer alan tüm içeriklerin telif hakkı ödendiğinden yasal olduğu şirket tarafından açıklanmıştır. Tüm platformlarda hizmet veren bu uygulamayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.