Type Fu

Type Fu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 499
  • DOSYA BOYUTU 0.38 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Type Fu

Type Fu ile yazma hızınızı çeşitli alıştırmalarla artırabilirsiniz.

Type Fu uygulamasının sunduğu çeşitli kategorilerdeki alıştırmaları tamamlayarak yazma hızınızı önemli derecede artırabilirsiniz. Retina ekran desteği sunan uygulama ile etkili şekilde yazmak için harflere hangi parmağınızla basacağınızı öğrenebilir, en sık hata yaptığınız ve en sık bastığınız harfleri görebilirsiniz.

Lesson bölümünden eksiklerinize göre alıştırmalardan birini seçebilirsiniz. Örneğin kelimeleri yazmada yavaşsanız “Words” seçeneğini seçerek kelimeler üzerine alıştırmalarla klavyenizi geliştirebilirsiniz. Uygulamada 9 zorluk derecesi mevcut. Yazma sonunda yazma hızınızı, doğruluk yüzdenizi ve zamanınızı görebilirsiniz. Dilerseniz “Speed Chart” bölümünden hız grafiklerinizi karşılaştırabilir, “Accuracy Chart” bölümünden en iyi doğruluk yüzdenizi görebilirsiniz.

Yazma hızınızı önemli derecede artırmanıza yardımcı olacak onlarca alıştırmayı içeren Type Fu, klavyesi yavaş olanlar ve geliştirmeler isteyenler için oldukça ideal.

Not: Çevrimdışı çalışabilen bu uygulamaya Chrome Uygulama Başlatıcısı aracılığıyla masaüstünüzden hızlıca erişebilirsiniz.