TypingMaster

TypingMaster

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 35,351
  • DOSYA BOYUTU 6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TypingMaster

TypingMaster Pro, 10 parmak yazmayı öğreten alıştırmalar içeren klavye programıdır.

TypingMaster Pro, 10 parmak kullanımı kazanabilmek ve 10 parmak kullanımınızı daha da geliştirebilmek için kullanabileceğiniz en kullanışlı programlardan birisidir.

TypingMaster İndir

Hem profesyonel hemde amatör kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmış olan bu 10 parmak alıştırma programını her bilgisayar kullanıcısı rahatlıkla kullanabilir.

Size gerekli alıştırma ve öğrenme ortamını hazırlayan bu program, 10 parmak klavye eğitiminin yanı sıra size birkaç eğlenceli sürpriz oyunlarda sunuyor. Hem eğitim alabilecek hem de eğlencenin tadına varacaksınız...

Süreli denemeleri kullanabilmek için programa profilinizi giriyor ve devamlı kendinizi test edebiliyorsunuz. Ayrıca test grafiklerinide istediğiniz an ayrıntılı olarak görebileceksiniz.

  • Becerilerinizi Analiz Edin ve Eğitin: Typing Master 10, gerçek zamanlı araç takımına (widget’ına) sahip eksiksiz bir dokunmatik yazma öğretme uygulamasıdır. Meter, yazma becerilerinizi analiz eder ve size özel alıştırmalar oluşturur. Zayıf noktalarınızı bulmak ve ortadan kaldırmak için 1 haftalık ücretsiz yazma kursuna katılın. Satın almadan önce deneyin!
  • Ücretsiz Yazma Oyunları Oynayın: Typing Games Zone, klavye ustası olmanıza yardımcı olacak çok çeşitli eğlenceli yazma oyunları sunar. Kolay kelimeler yazarak araba sürdüğünüz çok hızlı yazma yarış oyunları dahil düzenilerce oyun mevcut. Diğer türler aksiyon, bulmaca, atari, mantık, hafıza, yazı içerir.
  • Yazma Hızınızı Kontrol Edin: Klavye hızınız ve doğruluğunuz nedir? TypingTest.com'da 60 saniye içinde bunu öğrenirsiniz. Çok sayıda farklı dakika başına kelime hız testi var, hızınızı ortalama yazma hızı ile karşılaştırabilirsiniz.
  • İşverenler için Yazma Testi: Typing Test Pro, tüm işe alım ve eğitim amacıyla kullanabileceğiniz, kullanımı kolay, hızlı ve özelleştirilebilir web tabanlı yazma testi oluşturucusudur. Typing Test Pro ile iş başvurusunda bulunanların metin girişi becerilerini değerlendirmenin ve özet raporları görüntülemenin kolay yolunu kullanın. Tüm işe alım ve eğitim için kullanımı basit, hızlı ve özelleştirilebilir web tabanlı dakika başı kelime test aracını test edin. Premium abonelik aynı anda beş farklı testi yönetmenize olanak tanırken, Lite aboneliği yalnızca bir testi yönetmenize imkan tanır.