Ummy Video Downloader

Ummy Video Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 110,611
  • DOSYA BOYUTU 14.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ummy

Ummy Video Downloader, popüler video platformu YouTube üzerinden istediğiniz tüm videoları ister direkt video olarak isterseniz de Mp3 olarak indirmenizi sağlayan ücretsiz bir program.

Ummy Video Downloader, YouTube üzerinde videoları ve Mp3'leri indirmenizi sağlayan, kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir video indirme programı. Günümüzde her bilgisayar ve internet kullanıcısı dinleyeceği şarkıları bile YouTube üzerinden açmayı tercih ediyor. Şarkılar dışında komik, eğitici, dizi sahneleri gibi tüm videolarımızı da YouTube üzerinden izliyoruz. Fakat YouTube internet bağlantısı çok güçlü olmayan kullanıcılar için biraz sorun oluşturabiliyor. Bu nedenle izlemek istediğiniz tüm videoları ve dinlemek istediğiniz tüm şarkıları Ummy ile bilgisayarınıza indirerek, daha hızlı ve kolay açarak izleyip dinleyebiliyorsunuz.

Sade bir arayüze sahip olan programı kullanmak oldukça basit. İndirmek istediğiniz YouTube videosunun sayfa linkini kopyalayarak program üzerindeki bölüme yapıştırmanız yeterli. Ekrana gelecek olan videonun hemen sol altındaki indirme kalitesini seçerek indirme işlemini başlatabiliyorsunuz.

HD ve hatta 4k videoları bile indirme imkanı sunan program ile video indirirken boyutlarına bakmanızı tavsiye ederim. Eğer bilgisayarınızda çok fazla boş alan yoksa videoları daha düşük kalitelerde indirmeyi tercih edebilirsiniz. İndirme kalitesi seçenekleri arasında en altta bulunan Mp3 sayesinde, istediğiniz şarkıların Mp3'lerini direkt olarak bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Böylece sadece dinlemek istediğiniz şarkıların kliplerini indirmemiş oluyor ve bilgisayarınızda depolama alanı tasarrufu yapabiliyorsunuz.

YouTube videoları indirmek için kullanabileceğiniz Ummy Video Downloader'ı hemen ücretsiz olarak indirerek, istediğiniz tüm YouTube videolarını klip, video yada mp3 olarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Uyarı: Programın kurulumu esnasında tarayıcınızın ana sayfasını değiştirecek ayarlar bulunuyor. Kurulum aşamasında dikkatli davranarak istemediğiniz teklifleri iptal etmeniz yararınıza olacaktır.