V Folder Dups

V Folder Dups

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 134
  • DOSYA BOYUTU 0.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Prashanth Vakati

V Folder Dups sayesinde bilgisayarınızda bulunan kopya dosyaları hemen tespit edebilir ve dilerseniz silebilirsiniz.

V Folder Dups programı, bilgisayarlarımızda sık sık karşılaştığımız bir soruna çözüm oluyor ve birbirinin kopyası olan dosyaları taratarak istersek ortadan kaldırmamıza yardımcı oluyor. Zira aynı dosyadan birden fazla bulunması hem kafa karışıklığı yaratacaktır, hem de disk alanımızın verimsiz bir şekilde kullanılmasını sağlayacaktır.

Program dosyaların tam olarak aynılarını tespit edebilmek için hazırlandığından dolayı bu konuda oldukça detaylı bir işlem gerçekleştiriyor denilebilir. Zira sadece dosya adını değil, aynı zamanda alt klasörleri, dosyaları, dizinin toplam boyutunu ve benzer diğer istatistikleri de kontrol ediyor. Fakat maalesef dosya içeriklerine bakma lüksü olmadığı için bu konuda destek vermiyor.

Programın arayüzü sadece tek bir pencereden oluşuyor ve tüm seçenekler ile özellikler bu bölümde bulunuyor. V Folder Dups'un kullanımı oldukça kolay olduğu için kullanıcıların kopya dosyaları bulurken pek de zorlanacaklarını sanmıyorum. Diskin büyüklüğüne ve dosyaların miktarına göre tarama süresi değişiklik gösterebilse de çok yüksek olmadığını söylemek gerek.

Daha sonra bulunan dosyaları listede hemen görebilir ve Windows Gezgini'ni kullanarak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.