Video Watermark Pro

Video Watermark Pro

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 10,922
  • DOSYA BOYUTU 15.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aoaophoto Digital Studio

Video Watermark Pro, kendi çekmiş olduğunuz video dosyalarını korumak için kullanabileceğiniz güvenilir bir filigran ekleme programıdır.

Video Watermark Pro, kullanıcıların kendi çekmiş oldukları videoların başkaları tarafından kullanılmasını engellemek için videoları üzerine metin formatında, resim formatında veya farklı şekiller kullanarak filigranlar ekleyebilecekleri profesyonel bir video işleme programıdır.

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır. Öncelikle sürükle bırak yöntemi veya dosya yöneticisi yardımıyla filigran eklemek istediğiniz video dosyasını programın içerisine atıyoruz. Sonrasında programın ana penceresinin sağ alt bölümünde bulunan metin, resim veya şekil filigran ekleme seçeneklerinden istediğimizi seçiyor gerekli ayarları yapıyor ve ekleme işlemini tamamlıyoruz.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra programın ana penceresi üzerinde yer alan medya oynatıcı yardımıyla hazırlamış olduğumuz filigranın nasıl göründüğünü önizleme yapabiliyor ve eğer bir sorun yoksa videoyu işlemeye başlayarak, filigran ekleme işlemini tamamlıyoruz.

AVI, MP4, WMV, MPG, ASF ve FLV gibi birçok popüler video formatını destekleyen program, bu yönüyle birçok rakibinin önüne geçmektedir ve kullanıcılara geniş bir format desteği sunmaktadır.

Her tür filigran ekleme işlemi için kullanıcılara çok çeşitli seçenekler sunan Video Watermark Pro, videoları üzerine filigran eklemek isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yazılımlardan bir tanesidir.