VideoCacheView

VideoCacheView

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22,486
  • DOSYA BOYUTU 0.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

VideoCacheView, gezindiğiniz sitelerde izlediğiniz video ve flaş videoları daha sonra çevrımdışı olarak yeniden izleyebilmenizi sağlar.

İnternette gezinirken ziyaret ettiğiniz sayfalardaki birçok materyal bir süreliğine bilgisayarınızda saklanır. Bunun amacı, ziyaret edilen sitelerin yeniden ziyaret edilmesinde görüntüleme işleminin hızlıca gerçekleşmesini sağlamaktır.

VideoCacheView programı da saklanan dosyalar arasında yer alan videoları bularak bu videoları çevrımdışı izlemenizi sağlar. Dilerseniz program sayesinde saptanan videoları daha sonra izlemek üzere kalıcı olarak kaydedebilirsiniz de.

Son yıllarda oranı hızla artan flaş tabanlı (.flv) videolar için de VideoCacheView programını kullanabilirsiniz. Ancak VideoCacheView ile bulduğunuz flaş tabanlı videoları izleyebilmeniz için .flv uzantısını destekleyen video oynatma programı kullanmalısınız.

VideoCacheView programının kullanımı:

İndirdiğiniz kurulum dosyasını kurunuz. Program Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Chrome tarayıcılarının oluşturduğu ön bellek dosyalarını tarayacaktır. Ortalama 5 - 30 saniye arasında bir bekleme süresinin ardından VideoCacheView programının ana ekranın bulunan video dosyalarını görebilirsiniz.

"In Cache" sekmesinde "YES" olarak belirtilen dosyalar izlenebilir ya da kaydedilebilir dosyalardır. İzlemek için  sol üstte yer alan "Play Selected File"; kaydetmek için ise bir yandaki "Copy Selected Files to" seçeneklerini kullanabilirsiniz.