Videorama

Videorama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 474
  • DOSYA BOYUTU 78.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apperto Ltd

Videorama, iPhone ve iPad için gelişmiş video düzenleme uygulaması.

Videorama, iPhone ve iPad’inizde çektiğiniz veya bilgisayarınızdan aktardığınız videolar için düzenleme yapabileceğiniz uygulamalar arasında. Videoları birleştirme, altyazı ekleme, özel efekt ekleme gibi ücretsiz birçok video düzenleme uygulamasının sunmadığı seçenekleri sunuyor.

iOS cihazınızla çektiğiniz videoları profesyonel olarak düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulama arıyorsanız Videorama’yı tavsiye ederim. Videolarınızı aktarıp birkaç dokunuşla bilgisayarınızda hazırlamışcasına harika görünen videolar elde edebiliyorsunuz. Birden fazla video veya fotoğrafı kombine etme, videoları dilediğiniz şekilde biçimlendirme, video giriş ve çıkışına animasyonlu yazı ekleme, İngilizce videolar üretiyorsanız altyazı ekleme, videolarınızın arka planınıa müzik ekleme ve onlarca ses efekti ve filtreler Videorama’yı farklı kılıyor.

1080p çözünürlüğe kadar destek sunan gelişmiş video düzenleme uygulamasında çalışmanızı kaydetmeden önizleme şansına da sahipsiniz. Efektleri de gerçek zamanlı uygulayabiliyorsunuz; bekleme, yükleme yok.