Visual Dice Roller

Visual Dice Roller

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,345
  • DOSYA BOYUTU 0.85 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2XDSOFT

Visual Dice Roller, arkadaşlarınızla aranızda gireceğiniz küçük iddialar için kullanabileceğiniz bir seçim yapma programıdır.

Visual Dice Roller'ın anlamı her ne kadar görsel zar atma olsa da program içeriğinde aslında görsel bir zar veya zar çifti yer almamaktadır. Bunun yerine kendi belirleyeceğiniz kişiler veya numaralar arasında görsel olarak seçim yapmanıza olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir programdır.

Örneğin ev arkadaşlarınızla bulaşık yıkama sırasının veya çöp atma sırasının kimde olduğunu belirlemek mi istiyorsunuz? Visual Dice Roller ile bu tarz seçme işlemlerini yapmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken şey kendi adınızı ve arkadaşlarınızın adını alt alta olacak şekilde programın en solda yer alan ilk sütununa yazmak, listeye eklemek ve ardından seçim yapmak.

Şık ve sade kullanıcı arayüzü sayesinde oldukça kolay bir kullanıma sahip olan program sayesinde seçim yapmanız gereken zamanlarda hiç zorlanmayadan adil seçimler yapabilirsiniz. Aynı zamanda içerisinde yer alan eğlenceli ses efektleri sayesinde çok daha keyifli bir hal alan Visual Dice Roller, mutlaka denenmesi gereken programlardan bir tanesi.

Ayrıca içerisinde 3 farklı seçme hızı yer alan program, farklı birçok alanda kolaylıkla kullanılabilir.