Volumouse

Volumouse

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20,373
  • DOSYA BOYUTU 0.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Volumouse programıyla bilgisayarınızdaki ses ayarını, farenizin(mouse) tekerleğini kullanarak yapabilirsiniz.

Volumouse, kullanımı basit ve etkili bir ses kontrol etme programı. Farenizin tekerleğini aşağı yukarı doğru döndürerek sesi kısıp açmanızı sağlayan bu uygulama ücretsiz.

Film izlerken, oyun oynarken veya çalışırken sesi yükseltmek yada alçaltmak istediğinizde bu programı kullanarak hızlıca yapabilirsiniz.

Portatif yazılım olduğundan yükleme işlemi yapmanıza gerek yok. Taşınabilir belleklerinizden istediğiniz bilgisayara atarak uygulamayı kullanabilirsiniz.

Programın arayüzü oldukça sade ve kullanıcı dostu. Fare tekerleğinizi başka işlevlerde kullandığınız oyun veya video oynatıcılarda, program ayarlarından farklı tuşlar atayarak yada kullandığınız video oynatıcı odaklı çalıştırarak fare tekerleğinizi normal görevini yapmak için de kullanmaya devam edebilirsiniz. Örneğin oynadığınız bir oyunda fare tekerleğinizi farklı bir görevde kullanıyorsanız, programdan ''Alt'' tuşuna basılı olarak ayarlama yaparsanız oyunda alt tuşuna basılı tutarken fare tekerleği ile ses ayarı yaparken, fare tekerleğiniz oyunda normal görevini yapmaya devam edecektir.

Sistem kaynaklarını neredeyse farkedilmeyecek şekilde az kullanan uygulama, sağ alttaki sistem kısmında ikon olarak görünür. Yapacağınız ayarlardan sonra bilgisayarı açtığınızda otomatik olarak çalışır.

Oyun oynarken yada film izlerken ses ayarlarını hızlı ve basit bir şekilde ayarlamak isterseniz kolaylıkla kullanabileceğiniz bu programı tavsiye ederim.