VPN Master

VPN Master

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,561
  • DOSYA BOYUTU 4.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LEMON CLOVE PTE. LIMITED

VPN Master, engelli ve yasaklı sitelere girip internette hızlıca gezebileceğiniz güvenilir bir VPN uygulaması.

VPN Master, Android telefon ve tablet sahibi kullanıcıların yararlanabileceği en hızlı internet seçeneklerine sahip VPN uygulamalarından bir tanesi. Eğer daha önce VPN servisi kullandıysanız, internet hızınızın normal değerlerien göre daha yavaş olduğunu farketmişsinizdir. VPN Master ile hızınız azalmak yerine, daha da artarak indirme işlemlerini kolayca yapabilmenizi sağlıyor.

Özellikle sık sık indirme ve torrent işlemi yapan kullanıcılara yönelik bir uygulama olan VPN Master üzerinde diğer VPN servisleri kadar sunucu bulumuyor fakat testler sırasında herhangi bir kopma yada aksama sorunu yaşamadık. Stabil olarak düzgün çalışan bir VPN servisi istiyorsanız bu uygulama sizin için diyebilirim.

Kim olduğunuzun tespit edilmesini engelleyen uygulama internet üzerinde özgürce gezip istediğiniz tüm sirelere erişim fırsatı sunuyor. Standart kullanımı aylık olarak ücretlendirilen VPN Master'ı ücretsiz olarak indirip deneme süresi boyunca herhangi bir kota limiti olmadan kullanabiliyorsunuz. Servisten memnun kalırsanız aylık 3 Dolar yada 6 aylık 10 Dolar karşılığında sınırsız kullanmaya devam edebilirsiniz.

Çok gelişmiş olmamasına rağmen hızlı ve sorunsuz bir VPN hizmeti sağlayan VPN Master'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.