We Heart It

We Heart It

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,357
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici We Heart It

We Heart It, popüler resim paylaşım sitesi weheartit.com sitesi üzerine favori resimlerinizi kolayca ekleyebileceğiniz Google Chrome eklentisidir.

We Heart It adlı Google Chrome eklentisi sayesinde internet üzerinde sörf yaparken karşılaştığınız ve hoşunuza giden resimleri kendi favori listenize ekleyebilirsiniz. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolaylıkla kullanılabilecek olan eklenti herhangi bir ekstra bilgisayar bilgisi gerektirmemektedir.

Eklenti yardımıyla favori resimlerinizi hızlı bir şekilde internet ortamına yükleyebilir ve daha sonra nerede olursanız olun resimlerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

We Heart It eklentisini kurduktan sonra Google Chrome'un araç çubuğu üzerinde küçük bir kalp simgesi göreceksiniz ve eklentiyi bu kalp simgesine tıklayarak istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Pembe kalp simgesine tıkladıktan sonra, farklı web siteleri üzerinde beğendiğiniz resimleri seçerek favori listenize ekleyebilirsiniz.

Favori listenize ulaşabilmek için We Heart It web sitesi üzerinde kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. İsterseniz doğrudan Facebook veya Twitter hesaplarınızı kullanarak We Heart It üzerinde oturum açma şansına da sahipsiniz.

JPG, PNG ve GIF uzantılı resim formatlarını destekleyen eklenti ile favori listenize eklemek istediğiniz resimlerin boyutlarının 240x200 çözünürlüğünden daha yüksek olması gerekiyor.