Weather Beetle

Weather Beetle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 166
  • DOSYA BOYUTU 1.51 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pukin' Cat Industries

Dünyanın her yerindeki hava durumu istatistiklerini ve tahminlerini elde edebilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Weather Beetle programı bir hava tahmini ve hava durumu uygulaması olarak işini oldukça iyi yapanlar arasındaki yerini almış durumda. Uygulama ücretsiz olmasının yanında dünyanın istediğiniz yerinden hava durumu ve tahminlerini almanızı sağlayabiliyor. Tüm bunları sağlarken de sade ve temiz arayüzü, gelişmiş farklı gösterim araçları sayesinde daha da anlaşılır hale geliyor.

NOAA hava durumu servisinin bilgilerini kullanan program grafik radarı ve uydu görüntülerine de sahip ve METAR yazı görüntülenmelerini de yapabiliyor. Her ne kadar ABD odaklı gibi görünse de dünyanın her yerinden hava durumu bilgilerini elde edebiliyorsunuz. Tüm bunların yanında sadece hava sıcaklığını değil, aynı zamanda hava basıncını ve rüzgar hızı ile yönünü de belirtebilen uygulama aynı anda birden fazla konumun da listelenmesini ve ölçümlenmesini sağlayabiliyor.

Veriler saatlik olarak uygulama içerisine çekiliyor ve böylece NOAA hava istasyonlarından elde edilen tüm hava bilgilerini siz de görebiliyorsunuz. Basit uygulamalardan ziyade biraz daha detaylı ve profesyonel takip yapmak isteyenler için biçilmiş kaftan diyebilirim.