Weave Networking

Weave Networking

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Weave Inc.

Weave Networking, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir profesyonel iş ağıdır.

Weave Networking, iş dünyasının hoşuna gidecek bir sosyal medya uygulaması ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden kullanılabiliyor. Çalıştığınız sektörle ilgili meslektaşlarınızla, girişimcilerle veya profesyonellerle tanışabileceğiniz bu uygulama sayesinde, ağınızı genişletebilir, uzman görüşlerinden faydalanabilirsiniz.

Weave uygulamasıyla ilk karşılaştığımda ilgimi çeken iki unsur oldu. Birisi doğrudan LinkedIn hesabımızla bağlanabiliyor oluşumuz, ikincisi de Tinder benzeri bir tanışma yöntemini içinde barındırması. Açıkçası iki platformun izlerini taşıyan bir uygulama görmek şaşırtıcı oldu. Öncelikle LinkedIn hesabımızla uygulamaya giriş yapıyoruz ve daha sonra profil kısmımızı doğru bir şekilde doldurduktan sonra tanışma faslına başlıyoruz. Burada az önce bahsettiğim Tinder usülü dinamik devreye giriyor ve insanların hakkında kısmına bakarak tanışmak isteyip/istemediğinize göre sağa sola hamleler yapıyorsunuz. Eşleştiğiniz taktirde o profesyonel ile işle ilgili sohbet edebiliyorsunuz.

İhtiyacınıza göre 5 farklı odanın bulunduğu Weave Networking uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Profesyonellerin ihtiyacını fazlasıyla karşılayacağını düşünüyorum.