Weave News Reader

Weave News Reader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 60
  • DOSYA BOYUTU 2.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Seles Games

Weave News Reader ile istediğiniz tüm haberler tek bir uygulamada.

Weave News Reader, tüm haber kaynaklarını tek bir yerde toplayan ücretsiz bir uygulamadır. İlgi alanınıza giren web site ve blogları takip edebildiğiniz uygulama, teknolojiden oyuna, modadan tasarıma, kitaptan karikatürlere pek çok farklı kategorideki içeriği bir arada sunuyor.

İstediğiniz tüm haberleri tek bir yerde toplayan ve en sade şekliyle sunan Weave News Reader'da ilginizi çeken kaynakları ekleyebilir, internette zaman kaybı yaşamadan tüm haberleri kolayca takip edebilirsiniz. Hazır kategorilerden ilgi alanınıza giren kaynakları seçebilir veya haberlerini takip edeceğiniz web sitesinin adresini girerek haber listenizi oluşturabilirsiniz. Farklı haber kaynaklarının yanı sıra Microsoft, Twitter, Facebook ve Google hesaplarınıza giriş yaparak bu servislerdeki akışınızı da takip edebilmeniz mümkün.

Mobil platformlarda oldukça popüler olan kişiselleştirilebilir magazin dergisi Flipboard'a alternatif olarak kullanabileceğiniz Weave News Reader ile onlarca kategorideki binlerce kaynağı tek bir yerden takip edebilirsiniz.