WebX

WebX

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 496
  • DOSYA BOYUTU 0.02 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cheela Sathvik

WebX hızlı ve sade bir internet tarayıcısıdır

WebX sadelik ve hız ön planda tutularak geliştirilmiş ücretsiz bir internet tarayıcısıdır.

Internet Explorer altyapısını kullanan hızlı internet tarayıcısı çalışması için gerekli olmayan görsel öğelerden, gereksiz menülerden, eklentiler ve diğer bileşenlerden arındırılmıştır. WebX bu sayede sistemininzde oldukça az yük oluşturmaktadır ve minimum sistem kaynağı kullanımı elde etmektedir.Tarayıcının hızına yansıyan bu özellik sayesinde internet gezintilerinizi olabildiğince hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

WebX sadece ihtiyacınız olan kısayolları ana penceresinde barındırıyor. Temel navigasyon tuşları olan ileri, geri tuşları, durdur tuşu, sayfa yenileme tuşu, adres çubuğu, sekme kapama ve yeni sekme açma tuşları programın ana penceresinde yer alan kısayollardır.

Sekmeli gezinti imkanı sunan WebX farklı internet sitelerini farklı sekmeler altında ziyaret edebilmenize yardımcı oluyor. Eğer hafif, sisteminizi yormayacak, hızlı bir internet gezintisi yapma imkanı verebilecek ve gereksiz içerikler ve kısayollarla dikkatinizi dağıtmayacak bir internet tarayıcısı arıyorsanız WebX'i deneyebilirsiniz.