WeddingHappy

WeddingHappy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 27
  • DOSYA BOYUTU 12.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WeddingHappy Inc.

WeddingHappy, yakın zamanda düğününüz varsa düğün organizasyonu yapabilmek için kullanacağınız yararlı bir iOS uygulaması.

WeddingHappy, eğer yakın gelecekte sizin için bir düğün görünüyorsa planlama ve organizasyonlar için kullanabileceğiniz en yararlı iOS uygulamalarından bir tanesi. Uygulama sayesinde nasıl bir düğün planlıyor olursanız olun yapmak istediğiniz her şeyi bu uygulama üzerinde kaydedebilir ve gelişim sürecini canlı olarak takip edebilirsiniz.

Düğün planlamak için özel olarak geliştirilen uygulamayı adeta markete giderken hazırlanan alınacak listesi gibi düşünebilirsiniz. Fakat düğün için yapacağınız plan ve organizasyonlar çok daha karışık olduğu için farklı yer ve şekillerden yönetmek yerine, tüm işleri tek bir uygulama üzerinden yönetmek çok daha mantıklı.

Uygulamaya düğün tarihinizi girdikten sonra yapılacak listesi gibi yapmak istediğiniz her şeyi girmeniz gerekiyor. Sonrasında ise listedekiler yapıldıkça uygulama üzerinden tamamlandı şeklinde işaretliyor ya da işlemin ne durumda olduğunuz girerek durumu hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Bir iPhone ya da iPad üzerinde kullanılsa bile birden fazla kişi ile birlikte hareket ederek kullanabileceğiniz uygulama sayesinde düğün gününüzde hiç bir eksiğiniz olmayacak.

Düğün hazırlığı sürecinde size yardımcı olabilecek olan WeddingHappy uygulamasını iOS mobil cihazlarınıza hemen indirip deneyebilirsiniz.