Weeny Free Duplicate Finder

Weeny Free Duplicate Finder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 569
  • DOSYA BOYUTU 2.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Weeny Software

Weeny Free Duplicate Finder bilgisayarınızdaki eş dosyaları taramak ve gereksiz olanları silmek için tasarlanmış yardımcı bir yazılımdır.

Weeny Free Duplicate Finder bilgisayarınızda bulunan eş dosyaları kolayca bulmak ve kaldırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır.

Uygulama istediğiniz sürücüler üzerinde derin bir tarama işlemi gerçekleştirir ve fotoğraf, müzik, video, word belgeleri, metin dosyaları ve benzer daha birçok veri dahil olmak üzere tüm çift dosyaları bulur ve sonrasında silme, taşıma, kopyalama gibi işlemler için listeler.

Ayrıca tarama işlemi sonrasında hangi dosya türlerinden kaçar adet eş dosya olduğuyla ilgili istatistiksel veriler görsel olarak kullanıcılara gösterilmektedir. Tarama sonuçlarını gördüğünüz zaman şaşırabilirsiniz çünkü program diğer birçok programa göre çok daha derinlemesine bir tarama yapmaktadır ve neredeyse tüm eş dosyaları eksiksiz bir şekilde listeler.

Bilgisayarınızda yer alan eş dosyaları bulmak ve gereksiz olanları kaldırarak sabit diskleriniz üzerinde ekstradan yer açmak istiyorsanız Weeny Free Duplicate Finder'ı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.