WhatFont

WhatFont

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 324
  • DOSYA BOYUTU 0.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chengyin Liu

WhatFont, gezindiğiniz internet siteleri üzerindeki yazı türlerinizi tespit edebilmeniz için hazırlanmış güzel bir Chrome eklentisidir.

WhatFont, herhangi bir internet sitesi üzerindeki yazı türünü kolayca belirleyebilmek için tasarlanmış oldukça kullanışlı ve pratik bir Chrome eklentisidir.

Basit ve kullanımı kolay olan eklenti sayesinde, yazı türünü öğrenmek istediğiniz elementin üzerine gelerek tıklamanız yeterlidir. Buna eklentiye benzer alternatif kullanabileceğiniz eklentiler olmasına rağmen, WhatFont genel olarak çoğundan daha hızlı çalışıyor ve kullanımı çok daha kolay.

Eklentiyi kullanarak gezindiğiniz sitelerdeki beğendiğiniz yazı tiplerinin ne olduğunu merak etmenize gerek kalmaz. Üzerlerine gelerek gerekli bilgileri öğrenebileceğiniz bu eklenti oldukça yararlı olabilir.

Ücretsiz olarak indirip kullanılan eklentiyi, hemen indirerek bilgisayarınıza kurup merak ettiğiniz yazı türlerini öğrenebilirsiniz. Eklentinin kurulumunu yaptıktan sonra tarayıcınız üzerindeki sayfaları yenileyerek eklentiyi kullanılır hale getirebilirsiniz.

Not: Eklentiyi kullanabilmek için bilgisayarınızda Google Chrome tarayıcısının bulunması gerekiyor.