Whitagram

Whitagram

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,319
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anotherus Inc.

Instagram'a yüklemek istediğiniz fotoğrafları iPhone ve iPad cihazınızla bu uygulamayı kullanarak servise uygun hale getirebilirsiniz.

Instagram'a yüklenen fotoğraflar maalesef servisin kare fotoğraf talep etmesi yüzünden genellikle kırpılmak zorunda kalıyorlar ve dolayısıyla fotoğraflarınızda insanlara aktarmak istediğiniz yerler ortadan kaybolabiliyor. Instagram bu konuda bir tamamlama desteği sunmadığı için bunu yapan alternatif uygulamalar var ve bunlardan bir tanesi de Whitagram uygulaması.

Whitagram'ı kullanarak dikdörtgen şekilli fotoğraflarınızın çevrelerini beyaz bir dolgu ile doldurabilir, böylece onları hem kare hale getirebilir hem de Instagram'a eksikleri olmadan ekleyebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki hazır bir fotoğraf üzerinde işlem yapabilir, dilerseniz de uygulamayı kullanarak yeni bir tane çekebilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz sürümü her ne kadar çok fazla özellik barındırmasa da, fotoğraflarınızın eksiksiz bir şekilde Instagram'a yüklenmesini sağlıyor. Ücretli geliştirmeler sayesinde çok sayıda fotoğraf efektine, farklı arkaplan renklerine ve çerçevelere de kavuşabiliyorsunuz.