Win Key View

Win Key View

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,754
  • DOSYA BOYUTU 0.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RCPsoft.net

Win Key View, Windows ve Microsoft Office ürün anahtarlarınızı görüntülemenize olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Win Key View, Windows işletim sistemi ve Microsoft Office verimlilik paketi kullanıcılarının kullanmakta oldukları Windows sürümüne ve MS Office sürümüne ait ürün anahtarlarını görüntüleyebilecekleri ücretsiz bir yazılımdır.

Windows XP, Windows 2000, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve tüm Microsoft Office sürümleri üzerinde başarılı bir şekilde çalışan program oldukça kullanışlı ve güvenilirdir.

Kullanımı oldukça kolay olan Win Key View ile tek yapmanız gereken şey programı çalıştırmaktır. Ardından program otomatik olarak kullanmakta olduğunuz Windows ve MS Office sürümüne ait lisans anahtarlarını sizin için listeleyecektir.

İsterseniz listenen ürün anahtarlarını doğrudan kopyalayarak bir metin belgesi üzerine yapıştırarak kaydedebilirsiniz. Bu sayede daha sonrasında ürün anahtarınıza ihtiyacınız olduğunda her an elinizin altında olmasını sağlayabilirsiniz.

Windows veya Microsoft Office ürün anahtarlarınızı nasıl bulabileceğinizi merak ediyorsanız, Win Key View'ı mutlaka denemenizi öneririm.