Windbox

Windbox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 517
  • DOSYA BOYUTU 5.59 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WindBox Technology

Windbox, Android telefon yardımcısı sayesinde akıllı telefonlarınızın yönetimini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Windbox, akıllı telefonlarınız üzerine 10.000'den fazla ücretsiz uygulama, oyun, müzik, video, film, duvar kağıdı ve e-kitap indirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir akıllı telefon yardımcısıdır.

Programı bilgisayarınıza kurup ilk kez çalıştırdıktan sonra, Windox'ın oldukça şık ve sade arayüzü ile karşılaşacaksınız. Üst menü üzerinde yer alan ve düzenli şekilde kategorize edilmiş uygulamalar, müzik, duvar kağıdı, videolar, e-kitaplar, dosyalar, kişi ve görevler sekmeleri altında yer alan işlemlerden istediklerinizi kolayca yerine getirebilirsiniz.

Tabii ki tüm bunları yapmadan önce programı çalıştırdıktan sonra usb kablosu aracılığıyla telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor. Bu sayede program otomatik olarak telefonunuzu tanıyarak, telefonunuz üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemler için size izin vermiş oluyor.

Tüm bu özelliklerden yararlanırken aynı zamanda Windbox sayesinde akıllı telefonunuzu bilgisayarınız üzerinden kolayca kontrol etme şansına da sahip oluyorsunuz. Örneğin indirmiş olduğunuz bir müziği telefonunuza melodi olarak atayabilir veya indirmiş olduğunuz bir resmi duvar kağıdı olarak ilişkilendirebilirsiniz.

Ayrıca tek bir tıklamayla telefon rehberinizde yer alan tüm isimleri yedekleyebilir, telefonunuz üzerinde yer alan mesajları gözden geçirebilir veya mesaj gönderebilir ve telefon ekranı üzerinde gördüğünüz resmi ekran görüntüsü olarak kaydedebilirsiniz.

Telefonunuzu yönetmenize olanak sağlayan tüm bu özellikleri sizlere tek bir yerde sunan Windbox Android telefon yardımcısını mutlaka denemenizi öneririm.