Windows Drive Hider

Windows Drive Hider

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,310
  • DOSYA BOYUTU 2.49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SecurityXploded Inc

Windows Drive Hider ile disk sürücülerinizi gizleyebilirsiniz

Windows Drive Hider, kişisel bilgi güvenliğinizi korumak için kullanabileceğiniz bir disk gizleme programıdır.

Programın temel mantığı bilgisayarınızda bulunan depolama birimlerini Windows altında gizlemektir. CD, DVD, Blu-ray sürücüler, sabit diskler ve diğer depolama birimleri bu yolla gizlenebilmektedir. Bu şekilde hassas dosyalarınıza başkalarının erişmesini önleyebilirsiniz, ya da çocuklarınızın yanlışlıkla dosyalarınızı silmesini engelleyebilirsiniz.

Windows Drive Hider sürücü gizleme işlemini oldukça kolay bir şekilde yapabilmektedir. Yapmanız gereken tek tıkla gizleme seçeneğini aktifleştirmek ve bilgisayarınızı yeniden başlatmak ya da kullanıcı hesabınızdan çıkış yapmaktır.

Program disk gizleme işlemini isteğinize bağlı olarak sadece mevcut kullanıcıya ya da tüm kullanıcılara uygulayabilmektedir. Basit ve hoş görünümlü arayüz programa artı puan kazandırmaktadır. Windows Drive Hider'ı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır, programın çalışması için bu ek yazılımları yüklemenize gerek yoktur.