Windows God Mode

Windows God Mode

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,497
  • DOSYA BOYUTU 0.21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Techy Geeks Home

Windows God Mode, kullanmakta olduğunuz Windows işletim sistemi üzerindeki tüm ince ayarlara ulaşabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

Windows God Mode, Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarının işletim sistemleri üzerinde yer alan tüm ayarlara tek yerden ulaşmalarını sağlayan God Mode özelliğini aktif olarak kullanmanızı sağlayan ücretsiz bir araçtır.

Tek bir pencere üzerinden işletim sisteminizin tüm ayarlarına kolayca ulaşmanızı sağlayan Windows God Mode, Windows Kontrol Paneli üzerinde yer alan tüm araçların dışında ekstra Windows seçeneklerini de kullanıcılara sunmaktadır.

Sistem ayarlarını kolayca modifiye etmek isteyen gelişmiş kullanıcılar için sunulan bu özelliğe isteyen kullanıcılar yeni bir klasör oluşturduktan sonra adını GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} olarak değiştirerek de ulaşabilirler.

Bu program sizin için bu özelliği kolay yoldan aktif etmek için geliştirilen ve Windows God Mode özelliğine daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Her ne kadar Windows God Mode programı kullanıcılara sahip oldukları gizli özelliği açığa çıkarmak dışında ekstra bir seçenek sunmuyor olsa da yine de bu özelliğe nasıl ulaşacağını bilmeyen kullanıcılar için güzel bir alternatif yaratmaktadır.