Windroy

Windroy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,414
  • DOSYA BOYUTU 77.16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SocketeQ

Windroy, Android uygulama ve oyunlarını Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde çalıştırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Windroy, kullanıcıların Windows işletim sistemine sahip bilgisayarları üzerinde Android işletim sistemi kullanmalarına olanak sağlayan ücretsiz bir programdır. Android 4.0 Ice Cream Sandwich versiyonunu bilgisayarınız üzerine kuran ve mobil işletim sisteminin tüm özelliklerinden bilgisayarınız üzerinde kullanmanıza olanak sağlayan program oldukça kullanışlıdır.

Bir Android kullanıcısının yaşadığı mobil deneyimi Windows üzerinde yaşayabileceğiniz Wildroy'u bilgisayarınıza kurduktan sonra ilk kez çalıştırdığınız zaman; modern bir arayüz üzerinde yer alan kilit ekranıyla karşılaşıyorsunuz. Kilit ekranını açarak Android işletim sisteminin ana ekranına giriş yapabilir, sonrasında da menüye girerek tarayıcı yardımıyla web sayfaları üzerinde dolaşabilir veya istediğiniz Android uygulamalarını indirerek hemen denemeye başlayabilirsiniz.

Türkçe dil desteğinin de yer aldığı Android 4.0 işletim sistemi üzerinde ayarlar menüsü altında yer alan dil seçenekleri menüsü yardımıyla, dil seçeneğini Türkçe yapabilir ve Android işletim sistemini Türkçe olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Program yardımıyla her ne kadar küçük boyutlu Android uygulamalarını kolaylıkla çalıştırabiliyor olsanız da üç boyutlu Android oyunlarını yükleyerek çalıştırmak istediğiniz zaman sıkıntı yaşayabilirsiniz. Çünkü program yardımıyla yüksek sistem gereksinimi isteyen Android oyunlarını çalıştırabilmeniz için sisteminizin ve ekran kartınızın gerçekten güçlü olması gerekiyor.

Hem bilgisayarları üzerinde Android deneyimi yaşamak isteyen hem de Android oyunlarını ve uygulamalarını test eden geliştiriciler için oldukça mükemmel bir çözüm sunan Windroy, piyasada yer alan en iyi Android programlarından bir tanesi.