WinPIM Free

WinPIM Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 464
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici YQSoft Inc

WinPIM Free, görevlerinizi düzenleyebileceğiniz ve zaman yönetimi yapabileceğiniz çok fonksiyonlu bir planlama yazılımıdır.

WinPIM Free, kendinize kişi listeleri oluşturabileceğiniz, görevler atayabileceğiniz, etkinlikler düzenleyebileceğiniz ve zaman yönetiminizi yapabileceğiniz geniş kapsamlı bir yazılımdır.

Uygulamanın arayüzü standart Windows pencerelerinden esinlenerek hazırlanmış olup, oldukça organize şekilde tasarlanmıştır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcı tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

Programı kurduktan sonra kendi adınıza bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz hesap sayesinde yetkisiz kullanıcılar yazılım üzerinde size ait özel bilgileri görüntüleyemeyeceklerdir.

Kişi listenize yeni birini eklemek istediğiniz zaman, eklemek istediğiniz kişiye ait girebileceğiniz tam adı, işi, adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve daha birçok bilgi satırı yer almaktadır. Ayrıca kişileri kategorize edebilir, kişilere görevler atayabilir, profillerine fotoğraflar ekleyebilir veya diğer kişilerle aralarında ilişkiler oluşturabilirsiniz.

İçerisinde takvim ve takvime bağlı olarak kullanabileceğiniz bir ajanda da barındıran program sayesinde istediğiniz günleri görüntüleyerek, notlar alabilirsiniz. Hatta belirli zamanlara görevler atayarak, sonrasında atamış olduğunu görevleri kategorisine göre listeyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. WinPIM Free'nin güzel özelliklerinden birisi de küçük notlar alabilmeniz ve bu notları istediğiniz kişilere e-posta aracılığıyla gönderebilmenizdir.

Programın ayarlar bölümü altında özelleştirebileceğiniz bir çok bölüm ve kullanabileceğiniz farklı seçenekler yer almaktadır. E-Posta imzalarınızı değiştirebilir, hatırlatıcılar koyabilir ve çok daha fazla seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını fazla yormayan ve oldukça iyi tepki sürelerine sahip olan WinPIM Free, klavye kısayol desteği sayesinde istediğiniz tüm araçlara kolayca ulaşmanıza da olanak sağlamaktadır. Testlerim sırasında herhangi bir şekilde donma, takılma veya başka bir sorunla karşılaşmadığım programı tüm kullanıcılarımıza tavsiye edebilirim.