WizMouse

WizMouse

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 254
  • DOSYA BOYUTU 0.54 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Antibody Software

WizMouse, desteklenmeyen sayfalar ve uygulamalar üzerinde bile fare kaydırma butonunuzu aktif olarak kullanmanıza olanak sağlayan faydalı bir uygulamadır.

WizMouse, Windows işletim sistemi üzerinde kullanmakta olduğunuz farenize ekstra işlevler kazandıran oldukça kullanışlı bir programdır.

Programın asıl amacı, fareniz üzerinde yer alan kaydırma butonunun aktif olmadığı pencereler veya uygulamalar üzerinde bile aktif olarak kullanılmasını sağlamaktır.

Her ne kadar yeni başlayanlar için çok karışık bir özellik gibi görünse de aslında bu tarz bir özellike Mac OS X kullanıcıları tarafından uzun zamandır kullanılmaktadır ve gerçekten klavye kullanımı konusunda kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatmaktadır.

Kurulum sonrasında sistem tepsisi üzerinde yer alan uygulamanın ikonuna sağ klik tıklayarak, programın özelliklerini aktifleştirebilir veya pasifleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yine program ikonu üzerine sağ klik tıklayarak ayarlar menüsüne göz atabilirsiniz.

Sistem performansını etkilemeyen WizMouse, tüm Windows işletim sistemleri üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Farenize ekstra özellikler kazandırmak ve desteklemeyen uygulamalar üzerinde bile fare kaydırma butonunu kullanabilmek için WizMouse'u deneyebilirsiniz.