Wondershare MirrorGo

Wondershare MirrorGo

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,629
  • DOSYA BOYUTU 0.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wondershare

Wondershare MirrorGo ile Android cihazınızdaki görüntüyü bilgisayarınıza yansıtabilirsiniz

Wondershare MirrorGo kullanıcılara Android oyunlarını bilgisayarda oynama ve Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırma konularında yardımcı olan bir ekran yansıtma programı olarak tanımlanabilir.

Normalde Android cihazımızdaki görüntüyü bilgisayarımıza aktarmak için WiFi üzerinden yayın yapma gibi seçenekleri kullanabiliyoruz; fakat bu seçenekler klavye ve fare kullanarak Android cihazımızı yönetmemize imkan tanımıyor. Bu nedenle oyun oynamak için bu tür yöntemler yerine farklı bir yöntem kullanmamız gerekiyor.

Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarımızda çalıştırmak ve klavye ve fare kullanarak oynamak - kullanmak için iki farklı seçeneğe sahibiz. Bu yöntemlerden ilki emülatörler. Android emülatörleri sistem kaynaklarınızı ciddi bir şekilde harcayarak bilgisayarınızda sanal bir Android işletim sistemi çalıştırıyor; eğer bilgisayarınız eskiyse veya donanım olarak güçlü değilse bu yöntem problemler yaratabiliyor. Diğer yöntem ise Android cihazınızın ekranındaki görüntüyü bilgisayarınıza yansıtmak. Bu yöntem nispeten daha az sistem kaynağına ihtiyaç duyuyor ve daha verimli bir şekilde çalışabiliyor. İşte Wondershare MirrorGo bu yöntemle Android cihazınızdaki görüntüyü bilgisayarınıza aktarıyor ve klavye ve fare komutlarınızı Android cihazınıza aktarıyor.

Wondershare MirrorGo ile Android oyunlarını bilgisayarınızda oynamanın yanısıra bilgisayarınız üzerinden Android uygulamalarını kullanarak mesajlaşabiliyor, bilgisayarınız ile Android cihazınız arasında dosya transferi yapabiliyorsunuz.

Wondershare MirrorGo ile Android cihazınızı kablo ile bilgisayarınıza bağlıyorsunuz ve bu şekilde cihazları eşleştiriyorsunuz. Bu eşleştirmeyi yapabilmek için Android cihazınızda USB hata ayıklama modunu aktifleştirmiş olmanız gerekiyor. Bu modu nasıl aktifleştirebileceğinizi bu yazımızda anlatmıştık:

Android Ekran Videosu Çekme Nasıl Yapılır? (Rootsuz)