Wondershare PDF Password Remover

Wondershare PDF Password Remover

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,501
  • DOSYA BOYUTU 9.95 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wondershare Software Co

Wondershare PDF Password Remover, PDF şifrelerini kaldırmanıza yardımcı olan bir programdır

Wondershare PDF Password Remover küçük boyutlu ve pratik kullanım sunan bir PDF şifre kaldırma programı.

Wondershare PDF Password Remover kullanıcılara PDF'ler üzerindeki yazdırma, düzenleme ve kopyalama kısıtlamalarını kaldırma konusunda yardımcı oluyor. Ayrıca kullanıcı şifresi (açık şifre) korumasına sahip PDF dosyalarına bir defa şifre girerek bu şifreleri kalıcı olarak kaldırabiliyorsunuz.

Wondershare PDF Password Remover ile PDF şifrelerini ve kısıtlamalarını birkaç adımda kaldırabiliyorsunuz. Programa tek seferde 200 PDF dosyasını tanıtarak toplu işlem yapabilmeniz ve zamandan kazanabilmeniz de mümkün. Wondershare PDF Password Remover ile PDF dosalarının şifrelerini kaldırabilmek için ilk adımda PDF dosyalarını seçiyorsunuz. PDF dosyalarını seçtikten sonra ise şifreleri ve kısıtlamaları kaldırılan yeni PDF dosyalarının nereye kaydedileceğini belirliyorsunuz. Sonrasında da Start tuşuna tıklayıp şfire kırma işlemine başlayabiliyorsunuz.

PDF dosyalarında 2 tür şifre bulunuyor. Bu şifrelerden ilki açık şifre ya da kullanıcı şifresi olarak adlandırılan şifre. Bu şifreye sahip PDF dosyalarını açabilmek için bir şifre girmeniz gerekiyor. Bu tür şifreye sahip PDF dosyalarının şifresini Wondershare PDF Password Remover ile kalıcı olarak kaldırmak için şifreyi biliyor olmanız ve sorulduğunda girmeniz gerekiyor. Bir diğer şifre türü de izin şifresi. Bu şifreye sahip PDF dosyalarını görüntüleyebiliyorsunuz; fakat kopyalanmaları, değiştirilmeleri veya yazdırılmaları şifreyle kısıtlanıyor. Wondershare PDF Password Remover bu tür şifreleri şifreyi girmeye gerek kalmadan kırabiliyor.