Wondershare TunesGo Retro

Wondershare TunesGo Retro

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 484
  • DOSYA BOYUTU 0.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wondershare Software Co

Wondershare TunesGo Retro pratik bir iOS yedekleme aracıdır

Wondershare TunesGo Retro, iOS cihazınızda yer alan fotoğraf, video ve şarkı gibi dosyaları kolayca bilgisayarınıza aktarabilmeniz için size yardımcı olan bir ios dosya transferi ve yedekleme programı.

Eğer bir iPhone, iPad veya iPod kullanıcısıysanız mobil cihazınızda depoladığınız dosyalar bir süre sonra çoğalarak büyük yer kaplayabiliyor. iOS cihazların hafıza kartı desteği olmamasından ötürü bu cihazlarda boş depolama alanına sahip olmak büyük önem taşıyor. Bir süre sonra iOS cihazınızın kullanılamaz hale gelmemesi için de dosyalarınızı düzenli olarak yedeklemeniz gerekiyor. Bu sayede yeni fotoğraflar, videolar ve şarkılar için yer açabiliyorsunuz. İşte Wondershare TunesGo Retro size bu konuda yardımcı olmakta.

Wondershare TunesGo Retro kullanarak iOS cihazınızda sakladığınız müzikleri, fotoğrafları, çalma listelerini, filmleri, videoları bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz. Wondershare TunesGo Retro ayrıca bir iOS rehber yedekleme ve mesaj yedekleme aracı olarak da kullanılabilmekte.

Wondershare TunesGo Retro'nun bir başka kullanışlı özelliği de iOS işletim sistemiyle uyumlu olmayan dosya formatlarını dönüştürerek iOS cihazınız ile uyumlu hale getirebilmesi.