Wondershare TunesGo

Wondershare TunesGo

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,203
  • DOSYA BOYUTU 0.84 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wondershare Software Co

Wondershare TunesGo, çevrimiçi müzik dinleme, indirme, kaydetme ve transfer programı.

Wondershare TunesGo, bilgisayarınızdaki, telefonunuzdaki müzikleri veya Spotify, iTunes listelerini dinleyebileceğiniz aynı zamanda beğendiğiniz parçaları kaydedebileceğiniz ve de YouTube, SoundCloud, Spotify başta olmak üzere popüler müzik platformlarındaki şarkıları kolaylıkla indirebileceğiniz bir program.

Gerek işte, gerek okulda, gerek yolda, gerekse de çalışırken müzik dinlemeyi seven biriysenz Wondershare TunesGo’yu şiddetle tavsiye ederim. Müzik dinleme, indirme, kaydetme ve cihazlar arası transfer etme kısacası sıkı bir müzik dinleyicisinin ihtiyaç duyacağı her şey programda mevcut. Android telefonunuzdaki ve iPhone’unuzdaki müzikleri bilgisayara aktarma, iPhone kullanıcısı iseniz müziklerinizi iTunes’a atma veyahut hem Android hem de iPhone kullanıyorsanız müziklerinizi cihazlarınız arasında transfer etme şansına sahipsiniz. Müzik kütüphaneniz boş ise popüler müzik kanallarının hazır listelerini tür ve mod ayrımı yaparak dinleme şansınız var. YouTube’da, SoundCloud’da, Vimeo’da, Spotify’da beğendiğiniz parçaları doğrudan PC’nize indirmek için de bu programı kullanabilirsiniz.

Çevrimiçi ve yerel müzik dinleme, indirme, kaydetme, cihazlar arasında kopyalama, yönetme kısacası müzik tutkunlarının aradığı her şeyi sunan Wondershare TunesGo tek kelimeyle harika bir program.