World Atlas by National Geographic

World Atlas by National Geographic

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,013
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici National Geographic Society

National Geographic tarafından hazırlanan World Atlas uygulamasıyla en yüksek çözünürlükte en güncel haritalara telefonunuzdan ulaşabileceksiniz.

En güvenilir kaynaklar arasında gösterilebilecek National Geographic tarafından hazırlanmış dünya atlası uygulaması. Pek çok telefonda bulunan atlas uygulamalarını çok ötesinde olan bu uygulama üzerinden çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.

Kullanıcılara en yüksek çözünürlükte baskıya hazır haritalar sunan World Atlas ile kıtaları ve ülkeleri keşfetmek oldukça keyifli. İsterseniz istediğiniz kısımları poster halinde bastırıp duvarınıza asabilirsiniz. 3D olarak yerküreyi görüp evirip çevirmek istediğiniz gibi hareket ettirmek bu uygulamayla çok kolay. World Atlas uygulamasında arama yapmak, zoom işlevini gerçekleştirmek gibi işlevsel özellikler var. Uygulamanın kendi kütüphanesiyle araştırdığınız bölgelerin en güncel sosyo-ekonomik verilerine ulaşabilirsiniz.

Eğer telefonunuzda GPS özelliği varsa bu uygulamayla yerinizi bulabilirsiniz. Bu özellik gezginlerin doğru yolda kalmalarını sağlayabilir.