Xbox Accessories

Xbox Accessories

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 179
  • DOSYA BOYUTU 32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

Xbox Accessories, Windows 10 PC'nizle uyumlu Xbox Elite oyun kumandanızın ayarlamasını yapabildiğiniz özelleştirme uygulaması.

Xbox Accessories (Xbox Aksesuarları) uygulaması, Xbox Elite kablosuz oyun kumandanızın tuşlarını, tetik düğmelerini, titreşim seviyesini oyunlarınıza göre ayrı ayrı ayarlamanıza imkan tanıyan bir Microsoft uygulaması.

Tüm tuşlarının değiştirilebildiği, özelleştirmeye tamamen açık kontrolcü olarak karşımıza çıkan Xbox Elite’in tuş yapısını derinlemesine ayarlayabildiğiniz bir yardımcı uygulama. Oynadığınız oyuna göre dilediğiniz tuşa farklı görev atabiliyor, tetik tuşlarının hassasiyetini ayarlayabiliyor, kolun ne kadar titreyeceğini ayarlayabiliyorsunuz. Uygulama Türkçe ve sadeleştirilmiş arayüzle geldiğinden ve de görsellerle desteklendiğinden tuş ayarı yapmak son derece basit.

250’den fazla yapılandırma, her bir düğme için 14 farklı dijital giriş seçme, 4 titreşim seviyesi ayarlama izni veren Xbox Aksesuarları uygulamasında başlama noktasında doğrudan yapımcı firmaların önerdikleri yapılandırmalar ve Microsoft’un sunduğu oyun tabanlı ayarlar da mevcut ancak eminim ki bunları atlayıp kendi ayarlarınızı yapmak isteyeceksiniz.