Xbox One SmartGlass Beta

Xbox One SmartGlass Beta

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 186
  • DOSYA BOYUTU 11.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

Xbox One SmartGlass Beta, SmartGlass'ın tester'lar için hazırlanan özel sürümüdür.

Xbox One SmartGlass, akıllı telefon ve tabletinizin Xbox One konsolunuzla etkileşime geçmesini sağlayan kolay kullanımlı bir uygulamadır. Eğlence deneyiminizi bir üst seviyeye çıkartan uygulama ile Xbox One’ınızın zengin içeriğini mobil cihazınızdan kontrol edebilirsiniz. Şimdi uygulamanın beta programına katılarak SmartGlass’ın geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Xbox sahiplerinin konsollarını mobil cihazlarından yönetmelerine imkan tanıyan Xbox One SmartGlass’ın beta sürümüdür. OneGuide yardımıyla Xbox One’da TV kanallarını değiştirme, kanalları arama ve favorilere ekleme, başka bir işlem yaparken tv kanallarına göz atma, kablolu tv ve normal tv için TV Evrensel Uzaktan Kumanda seçeneği gibi yeni özellikleri bulacağınız bu sürümü Windows 8’li tabletinize yükleyerek uygulamanın en yeni özelliklerini herkesten önce deneyebilirsiniz.

Xbox One SmartGlass uygulamasının iyileştirilmesine katkıda bulunmak istiyorsanız, SmartGlass Beta’yı tabletinize yükleyebilir, yeni özelliklerden anında haberdar olabilir ve test edebilirsiniz. Geri bildirim göndermeniz de mümkün.