XetoWare File Shredder

XetoWare File Shredder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 936
  • DOSYA BOYUTU 2.24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici XetoWare

XetoWare File Shredder ile dosyalarınızı kalıcı olarak silebilirsiniz

XetoWare File Shredder kullanıcılara kalıcı olarak dosya silme konusunda çözüm üreten ve ücretsiz olarak kullanılabilen bir dosya öğütme programıdır.

Bilgisayarlarımızı kullanırken birçok önemli bilgiyi bilgisayarlarımıza indirebildiğimiz gibi önemli dökümanlar oluşturabiliyoruz. Bu hassas verilere erişimi engellemek için genelde normal yollarla dosyaları silerek geri dönüşüm kutusunu boşaltıyoruz. Fakat bu işlem dosyaları kalıcı olarak silmek anlamına gelmiyor. Geri dönüşüm kutusundan silinen bir dosya farklı dosya kurtarma yazılımları kullanılarak geri getirilebiliyor.

Eğer şifreler, kullanıcı hesapları gibi oldukça hassas verileri yok etmeye çalışıyorsak bu durum büyük güvenlik riskleri oluşturabilmekte. Bu nedenle sildiğimiz dosyaları tekrar kurtarılamayacak şekilde öğütmemiz gerekiyor.

XetoWare File Shredder bize dosyaları kalıcı olarak silme ihtiyacı için çözüm sunan bir program. Program herhangi bir dosyayı veya klasörü hızlı bir şekilde geri dönüştürülemez şekilde yok etmekte. Program kolay bir kullanım sunmakta; XetoWare File Shredder ile dosya öğütmek için dosyayı sürükleyip XetoWare File Shredder penceresi üzerine bırakmanız yeterli.

Not: Program kurulum esnasında ek yazılım kurulumları için öneride bulunmaktadır. Programın çalışabilmesi için bu ek yazılımları yüklemenize gerek yoktur.