XetoWare FLV Player

XetoWare FLV Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,313
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici XetoWare

XetoWare FLV Player, dünya üzerinde en çok kullanılan video türlerinden biri olan Flash videoları kolayca izleyebilmemiz için tasarlanan etkili ve başarılı bir programdır.

Bu program yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri görüntülemek için Oynatıcılar kategorisine göz atabilirsiniz.

XetoWare FLV Player, YouTube, DailyMotion, Facebook, Myspace ve diğer popüler video sitelerinin yayınladığı Flash Video'ları kolayca izleyebilmemiz için hazırlanmış. İnternet üzerinde kullanılan en yaygın video türü olan Flash videoları bilgisayarınızda izlemek için kullanabileceğiniz oynatıcının kullanımı çok kolay. İzlemek istediğiniz videoyu tutup programın içerisine bıraktığınızda otomatik olarak oynamaya başlayacaktır.

Oynatıcıda bulunan videoları belirli bir döngü ile sürekli oynatabilen, videoların sesini yükseltme, sesini tamamen kısma ve boyutunu büyütme gibi özelliklerde program ile birlikte geliyor.

Ayarlar sekmesinde videoların ve programın kontrolü ile ilgili basit ayarlar bulunmaktadır. Buradan videoların çift tıkladığıldığın açılmasını sağlayabilir veya sürükle bırak özelliğini seçebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabileceğiniz, kullanımı gayet basit olan XetoWare FLV Player'ı kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.