XSearch

XSearch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 570
  • DOSYA BOYUTU 0.21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EaseXP

Bilgisayarınızdaki dosya ve belgeler arasında filtreler uygulayarak aramalar yapmak isterseniz bu programı kullanabilirsiniz.

XSearch programı bilgisayarınızda yer alan dosyalar arasında çok daha kolay şekilde arama yapmak ve onları bulmak için kullanabileceğiniz programlardan bir tanesi. Windows'un kendi arama sisteminin gerekli filtreleri içermediğini düşünüyorsanız programı kullanarak kriterleri kendiniz belirleyebilir ve daha detaylı arama işlemleri yapabilirsiniz.

Dosya adlarında bulunan kelimelere göre arama, olmayan kelimelere göre arama, hexadecimal formatta aramalar yapma gibi pek çok seçeneğiniz mevcut. Ücretsiz olarak sunulan programın arayüzü herkesin anlayabileceği şekilde sade ve düzenli olarak tasarlanmış. Kullanabileceğiniz bu filtreler de aramaları oldukça hızlı şekilde gerçekleştiriyor ve istediğiniz dosyalara erişmenizi sağlıyor.

İstediğiniz boyuttaki ve tarihteki dosyaları da bulabilen program aynı zamanda elde ettiğiniz arama sonucu dosya listesini kaydetmenize de izin veriyor. Böylece daha sonra istediğiniz gibi arama sonuçlarındaki dosyaların konumlarını inceleyebiliyorsunuz. Dosyaların içeriklerini hexadecimal olarak görmek de mümkün.

Eğer binlerce dosya arasında kendinizi kaybediyorsanız ve sık sık proje dosyalarınızı bulmanız gerekiyorsa kesinlikle kullanmanız gereken dosya ve disk yöneticileri arasında XSearch olmalı diyebilirim.