Yankee Clipper

Yankee Clipper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 415
  • DOSYA BOYUTU 1.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici inteleXual Software, LLC

Yankee Clipper programını kullanarak kopyala yapıştır işlemlerini en hızlı hale getirmeniz mümkün.

Yankee Clipper programı, sık sık kopyala yapıştır işlemleri gerçekleştiren kullanıcıların kullanmaktan keyif alabilecekleri pano yönetimi uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve çok basit bir kullanıma sahip olan program, çok sayıda veriyi kolaylıkla depolayabilmesi sayesinde oldukça güzel tercihlerden birisi haline geliyor.

200 adet yazı ve 20'den fazla resmi hafızada depolayabilmesi ve daha sonra yapıştırmanıza olanak tanıması sayesinde pek çok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamakta yeterli olacaktır. Aynı zamanda URL'leri anlayabilen ve hiç bir yere yapıştırmadan URL'de geçen web sitesini ziyaret edebilmenizi sağlayan Yankee Clipper, çok yönlü bir program olduğunu da bizlere gösteriyor.

Bilgisayarınızda bulunan diğer programların üstünde daima kalabilen ve böylece kopyalama ve yapıştırma işlemlerini daha hızlı bir şekilde tamamlamanıza olanak tanıyan program, zengin metinleri de anlayabildiği için yapıştırma esnasında kullandığınız formatlarda bozulma gerçekleşmiyor.

Klavye kısayollarından başarılı bir şekilde faydalanan ve istediğiniz an görünür hale gelip istemediğiniz an ekrandan çekilen uygulamanın her ne kadar sınırsız depolama kapasitesi olmasa da pek çok kullanıcı için yeterli olacağını söyleyebilirim.

Eğer yeni bir kopyala yapıştır programı arıyorsanız denemeden geçmeyin derim.