YodaNote

YodaNote

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 266
  • DOSYA BOYUTU 14.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici YodaNote

Bilgisayarınızda kolay ve hızlı bir şekilde not tutabilmek ve bu notları organize edebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

YodaNote programı, Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kolayca kullanabileceğiniz bir not tutma uygulaması ancak diğer basit uygulamaların aksine daha gelişmiş bir yapı sunuyor ve detaylı olarak notlarınızın yönetimini sağlayabiliyor. Her ne kadar arayüz olarak biraz karmaşık olsa da, alıştıktan sonra zorlanmadan kullanabileceğinize inanıyorum. Görsel olarak pek çekici olmamasına rağmen işlevlerinin çokluğundan dolayı programı deneyebilirsiniz.

Notlarınızı hazırlarken onları kolayca kategoriler ve klasörler içerisine yerleştirebiliyor, daha sonra yerlerini de değiştirebiliyorsunuz. Eğer notun içerisine girmeden hakkında fikir elde edinmek isterseniz üzerlerine gelebilir ve küçük resimlerden notun bir özetini görebilirsiniz. Tüm kategori düzenleme işlemleri de hızlı bir şekilde sağ tık menüsü ile gerçekleştirilebiliyor.

Programda bulunan metin editörü, kolayca kullanabilecek ve notlarınızı kolayca eklemenize olanak sağlayacak şekilde düzenlenmiş ve bu konuda bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Notlarınızın fontlarını, büyüklüklerini, hizalanmalarını ve renklerini kolayca belirleyebilir, böylece onları özelleştirerek daha detaylı hale getirebilirsiniz.

Dilerseniz sadece bilgisayarınız üzerinde değil bulut depolama sistemlerinde de notlarınızın saklanabilmesine olanak tanıyan programa, bilhassa çok sayıda ve karmaşık not alma ihtiyacı olanlar göz atmalılar.