YouTube Lyrics

YouTube Lyrics

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,480
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rob W

YouTube Lyrics, Chrome tarayıcısı ile birlikte YouTube üzerinden izlediğiniz video kliplerin şarkı sözlerini gösteren etkili bir eklentidir.

YouTube Lyrics, Youtube, Grooveshark, Spotify ve Jango gibi popüler siteler üzerinden dinlediğiniz şarkıların sözlerini esnek bir pencere içinde hızlı bir şekilde görmenizi sağlayan başarılı ve etkili bir Chrome eklentisidir.

Şarkı sözlerini bulabilmek için birden çok kaynak kullanan eklenti, bu sayede dinlediğiniz tüm şarkıların sözlerini bulabiliyor.

Eklentiyi indirip kurulumunu gerçekleştirdikten sonra, Youtube, Grooveshark, Spotify ve Jango sitelerinde ekranınıza esnek bir pencere açılıyor. Bu pencere üzerinde dinlediğiniz şarkıların sözlerini görerek, şarkı sözü araması için ekstra zaman harcamaktan kurtulmuş olursunuz. Açılan pencerenin yeri ve boyutu değiştirebilir ve istendiğinde kapatılabilir. Pencere içerisinde yer alan arama çubuğu sayesinde dinlediğiniz şarkıdan bağımsız olarak başka bir şarkı sözü aratmanız da mümkün. Pencereyi kapamak için programın üstteki çubukta yer alan ikonuna tıklamanız yeterlidir ve aynı şekilde tekrar geri getirmek için ikona tıklamalısınız. Dinlediğiniz şarkının şarkı sözleri ile birlikte alınan kaynağın linkini de gösteren eklenti gayet başarılı diyebilirim.

Kullanılan kaynaklar arasında; Lyrics.wikia.com, Lyrics.com, MetroLyrics.com, AZLyrics.com, LyricsTime.com, LyricsMode.com ve LeosLyrics.com gibi popüler şarkı sözü siteleri bulunuyor. Bunlara ek olarak daha bir çok şarkı sözü sitesi de kaynak olarak kullanılıyor. Kaynak olarak kullanılan sitelerin listesini kendi isteklerinize düzenleyebilir ve istediklerinizi değiştirebilirsiniz.

En sevdiğiniz şarkıları dinlerken aynı zamanda sözlerini de görüntüleyebildiğiniz bu Chrome eklentisi ücretsiz olarak indirip kurarak kullanmanızı tavsiye ederim.