YouTube Playlist Maker

YouTube Playlist Maker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 977
  • DOSYA BOYUTU 0.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici whatever-will-be-que-sera-sera

Google Chrome web tarayıcınızı kullanarak en hızlı şekilde oynatma listeleri yaratmak için bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

YouTube Playlist Maker, Google Chrome kullanıcıları için hazırlanmış bir eklenti ve en kolay yoldan YouTube hesabınız için oynatma listeleri hazırlamanıza yardımcı oluyor. Eklentiyi kullanırken tek yapmanız gereken dilerseniz eklenti içerisinden videoyu aratmanız, dilerseniz de videonun direkt olarak linkini girerek daha sonra izleyebileceğiniz listenize yerleştirmeniz.

Video klipleri ekledikten sonra direkt olarak dinleme listelerinizin adını girebiliyor ve böylece hesabınıza yükleyebiliyorsunuz. Kullanım olarak oldukça kolay olan ve tüm kullanıcıların en rahat şekilde YouTube oynatma listelerini yaratabilecekleri eklentiyi kurmak için indirdiğiniz dosyayı Google Chrome'un eklentiler sayfasına sürükleyerek bırakmalısınız.

Elbette eklentinin çalışması için aktif bir YouTube hesabınızın ve Chromium tabanlı bir web tarayıcınızın olması mecburi. Bu nedenle eklenti Firefox ve Internet Explorer gibi tarayıcılarda çalışmayacaktır ancak Yandex.Browser, Chromium, Opera gibi tarayıcılarda sorunsuz şekilde çalışacaktır.