Yuuguu

Yuuguu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,829
  • DOSYA BOYUTU 10.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yuuguu Ltd

Masaüstünüzü başkalarıyla paylaşabilmek ve onların ekranlarını görüntüleyebilmek veya kontrol edebilmek için kullanabileceğiniz bu ücretsiz program üzerinden Gtalk, Windows Live Messenger, ICQ gibi sohbet programlarınızdaki hesapların

Ücretsiz bir uzaktan erişim yazılımı olan Yuuguu ile artık arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızın bilgisayar ekranlarında ne varsa kolayca görebilirsiniz. Birçok işe yarayan bu program ile arkadaşlarınızın bilgisayarlarını yanlarında olmadan bile görebileceksiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınız ile anlık sohbet de edebileceğiniz bu program ile isterseniz karşı tarafın bilgisayarını görüntülemenin yanında yönetebileceksiniz de.

Anlık Mesajlaşma Programları ile uyumlu!

Küçük ofis ortamlarında yerinden kalkmadan bilgisayarlar arası ekran paylaşım imkanı sunan Yuuguu ile çalışma verimliliğiniz de artacak. Ekran paylaşımı ve anlık mesajlaşma aracını aynı program içerisinde ücretsiz olarak sunan Yuuguu ile birçok anlık mesajlaşma sisteminden arkadaşlarınıza da ulaşabiliyorsunuz. AOL, ICQ, GTalk, Windows Live Messenger ve Yahoo Messenger hesaplarınızı adapte ettiğiniz Yuuguu üzerinden arkadaş listenizdeki herkes ile karşı tarafın hiçbir program yüklemesine gerek olmadan Uzak Masaüstü kontrolü verebiliyorsunuz. Ancak uzak masaüstü erişiminin gerçekleştirilmesini istediğiniz bilgisayarda Yuuguu olması gerekmektedir.

İnternet Tarayıcısı üzerinden paylaşım!

Yuuguu'nun bir diğer özelliği ise yine karşı tarafa hiçbir yazılım yükletmeden direkt olarak internet tarayıcısı üzerinden bilgisayara erişim imkanı sunmanız. "Share Web" bölümünden anlık olarak yaratılan PIN kodu ile kullanıcı isminizi www.yuuguu.com/share adresinden karşı tarafın girmesi sonucu bilgisayar ekranınızı tarayıcı üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Ekranınızı arkadaşlarınıza açın!

Bilgisayarınızda bir sorun yaşıyor ve herhangi bir arkadaşınıza bu sorun ile ilgili anlık mesajlaşma servislerinden birisi üzerinden bu sorun hakkında sorular soruyor ancak derdinizi tam olarak anlatamıyorsanız Yuuguu'yu yükleyerek ekranınızı ve yaşadığınız sorunu internet üzerinden görüntülü olarak paylaşabilirsiniz. Yada iş arkadaşınızın yaptığı tabloyu, çizimi, tasarımı görüntülemek ve üstüne gerçek zamanlı olarak fikirler üretmek istiyorsanız Yuuguu'yu kullanarak ekran paylaşımı sayesinde çok daha düzgün fikirler edinebilirsiniz.

Web Konferansları düzenleyin!

Yuuguu ile ister çevrimiçi sunumlar yapın isterseniz de konferanslar gerçekleştirin. Birden fazla kişiye aynı anda Web Share vererek sunumlarınızı gerçekleştirebilir ve aynı anda onlarla sohbet de gerçekleştirebilirsiniz.

Program Kullanımı:

Programı yükledikten sonra bir hesap yaratıp geçerli bir eposta adresi ile onaylattığınız hesabınız ile Yuuguu'ya giriş yapın. Ardından isterseniz sadece Yuuguu hesabı olan bir arkadaşınızı listenize ekleyin yada Gtalk, Yahoo Messenger, AOL Messenger, ICQ, Windows Live Messenger gibi anlık mesajlaşma programlarınızın şifrelerini girerek buradaki arkadaşlarınıza Yuuguu üzerinden ulaşın. Sadece anlık mesajlaşma programı olarak da kullanabileceğiniz Yuuguu ile dosya transferleri de yapabilirsiniz.

Önemli! Program içerisinde telefonlara sesli sohbet özellikli konferans düzenleyebilme özelliği de mevcut. Ancak bu özellik hem ücretli hem de Türkiye için geçerli değildir.