Zola Wedding Registry

Zola Wedding Registry

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 80
  • DOSYA BOYUTU 68.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zola, Inc.

Zola Wedding Registry, evlenirken tanıdıklarınızın alacağı ev hediyeleri konusunda onlara yardımcı olabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulaması.

Zola Wedding Registry, evlenecek olan çiftlerin düğünleri için bir kayıt oluşturarak bu süreçte alacakları hediyeleri organize ederke listeleyebilecekleri bir iOS uygulaması. Evlenirken çiftlere alınan ev hediyelerini seçebilmek için güzel bir yöntem olan olan Zola ile çiftler, oluşturdukları kayıt altında hangi ev hediyelerini istediklerini seçerek hediye alacakların görebilmesini sağlıyor.

Henüz Türkiye'de kullanılmayan uygulamanın kısa süre içerisinde desteğinin geleceğini düşünüyorum fakat bu süre içerisinde farklı ülkelere bağlı Apple Store hesaplarınıza indirerek hediyeleri direkt olarak yurt dışından aldıramasanız da, en azındna istek listenizi oluşturup yakınlarınızın öğrenmesini sağlayabiliyorsunuz.ş

Zola aslında hem istek listenizi oluşturmanızı hem de bu listeyi görenlerin istediği ürünü seçerek anında satın almasını sağlayan bir uygulama fakat yukarıda belirttiğim gibi Türkiye içerisinde henüz aktif değil. Bu nedenle şu an için Zola üzerinden hediye alımı yapamıyorsunuz.

Düşünce olarak gerçekten harka olan Zola Wedding Registry, evlilik sürecinde bir çok ev hediyesi alacak olan çiftin daha kullanışlı ve istediği hediyeleri alabilmesi için geliştirilen hem yararlı hem de başarılı bir iOS uygulaması. iPhone ve iPad sahiplerinin kullanabileceği uygulama, aynı zamanda Apple Watch desteği de sunuyor. İndirmek için dediğim gibi farklı bir ülkeye kayılı Apple Store hesabına sahip olmanız gerekiyor.