3D Avatar Creator 1.1.16 (ios)

3D Avatar Creator

3D Avatar Creator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Avatar Creator, 3 boyutlu ve birbirimnden sevimli karakterler oluşturarak arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz eğlenceli bir iOS avatar hazırlama uygulaması.

3D Avatar Creator, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde birbirinden güzel ve 3 boyutlu avatarlar oluşturmanızı sağlayan eğlenceli bir iOS uygulaması.

Kendiniz ile birlikte tüm arkadaşlarınız için benzer şekilde avatarlar üretme imkanı bulacağınız uygulamanın kullanımı son derece rahat. Bu nedenle karakterleri oluştururken zorluk yaşamıyorsunuz. Oluşturmuş olduğunuz avatarları işlem sonrasında ister kaydedin isterseniz de hazırlamış olduğunuz kişilerin kendilerine gönderin.

Apple Store üzerinde pek çok avatar hazırlama uygulaması olmasına rağmen 3 boyutlu ve böylesine gelişmiş araçlar sunan uygulama sayısı çok az. Bu nedenle ücretli olan uygulama 4 TL civarında ücret karşılığında satılıyor.

Bir ara Facebook üzerinde popüler olan avatar paylaşımlarına siz de dahil olmak ve arkadaşlarınız ile birlikte eğlenmek istiyorsanız uygulamayı satın alarak iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabilirsiniz.

Son versiyonu ile birlikte gelen konuşan videolar hazırlama özelliği ile de kullanıcılarını mutlu etmeyi başaran 3D Avatar Creator, grup fotoğrafları da hazırlamanıza olanak sağlıyor.

Facebook, Twitter, Instagram vb. platformlarda paylaştığınız fotoğraflar ile daha çok öne çıkmak istiyorsanız 3D Avatar Creator size yardımcı olacaktır.