Acıkınca 1.3 (ios)

Acıkınca

1.3
Acıkınca
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Acıkınca, mobil cihazınızdan hızlı ve güvenli bir şekilde yemek siparişi verebilirsiniz.

Acıkınca, iPhone ve iPad’inizden yemek siparişi verebileceğiniz uygulamalardan biri. Siparişinizi hem ev hem de ofisinize hızlı bir şekilde ulaştıran uygulama birden fazla ödeme seçeneğini destekliyor.

Acıkınca, şu anda Balıkesir, Kütahya, Çanakkale, Manisa illerinde yaşayan kişilere hizmet veren bir yemek sipariş etme uygulaması. Üyelik ücreti ve servis ücreti ödemen yararlanabileceğiniz uygulama ile siparişleriniz seçtiğiniz restorandan hızlı bir şekilde bulunduğunuz adrese gönderiliyor. Domino’s Pizza, Pizza Pizza, Özsüt, Komagene, Köfteci Ramiz, Sultanahmet Köftecisi gibi Türkiye’nin sayılı restoranlarından sipariş verebiliyorsunuz. Siparişinizlerinizi ister nakit olarak, ister ticket ile, ister sodexho ile isterseniz de winwin yemek çekinizle ödeyebiliyorsunuz. Siparişinizin durumunu da takip edebiliyorsunuz.

Özel fırsatları içeren anlık bildirimler de sunan Acıkınca, yakın zamanda İzmir ve Kıbrıs’a da hizmet verecek. Eğer Balıkesir, Kütahya, Çanakkale, Manisa illerinden birinde ikamet ediyorsanız ve de mobil cihazınız üzerinden güvenli yemek siparişi verebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Acıkınca tam size göre.

YORUMLAR