Adblock Fast 1.0.2 (ios)

Adblock Fast

Adblock Fast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adblock Fast, iOS cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir reklam engelleme uygulaması.

Adblock Fast, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz, fonksiyonel bir reklam engelleme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Hiçbir ücret ödemesi yapmadan indirebileceğimiz Adblock Fast, internet gezintilerimiz sırasında karşımıza çıkarak keyfimizi törpüleyen reklamlara karşı mükemmel çalışıyor.

Kabul etmek gerekirse internet siteleri kazançlarının büyük bir kısmını yayınladıkları reklamlardan elde ediyorlar. Bir noktaya kadar kabul edilebilir olarak nitelendirebileceğimiz bu durum, tacize varan oranlara ulaştığı için artık güvenilir bir reklam engelleme uygulaması kullanmanın gereği iyiden iyiye hissediliyor.

Adblock Fast, bu noktada öne çıkıyor ve kullanıcılara daha konforlu bir internet gezinti deneyimi vaat ediyor. Bu uygulama sayesinde aniden beliren reklamları engelleyebiliyoruz. Bu sayede aynı zamanda sayfaların yüklenme hızlarını da hatırı sayılır ölçüde artırmış oluyoruz.

Başarılı bir çalışma karakterine sahip olan Adblock Fast, sık sık açılan reklamları engellemek ve internet performansını geliştirmek isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlardan.

YORUMLAR