Adepo Sanal Market

Adepo Sanal Market
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adepo Sanal Market ile siparişleriniz kapınıza geliyor

Adepo Sanal Market, online alışveriş yapma işini oldukça kolay hale getiren, birkaç dokunuşla alışverişinizi yaparak siparişlerinizin kapınıza gelmesini sağlayan bir mobil alışveriş uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir alışveriş uygulaması olan Adepo Sanal Market kullanıcılara binlerce ürün seçeneği sunuyor ve tercih ettiğiniz ürünleri sepete ekleyerek ücretsiz teslimat ile satın alma imkanı veriyor. Ödeme anlamında da büyük bir kolaylık sunan Adepo Sanal Market kullanıcılara kapıda ödeme yapabilme veya internet üzerinden ödeme yapabilme seçenekleri sunuyor.

Adepo Sanal Market barkod desteğine de sahiptir. Satın almak istediğiniz ürünlerin barkodunu okutarak market alışverişlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabilmeniz mümkün. Uygulamanın bir diğer güzel yönü siparişlerinizin teslimatı için farklı adresler belirleyebilmenize imkan vermesidir. Bu özellik sayesinde eviniz haricinde ofisinize veya sevdiklerinize satın aldığınız ürünleri gönderebiliyorsunuz.

Adepo Sanal Market'in faydaları bunlarla sınırlı değil. Teslimat zamanını belirleyebilmeniz uygulamanın en kullanışlı yönlerinden biridir. Sabah 9 ve akşam 10 saatleri arasında belirleyeceğiniz saatte teslimatların gerçekleşmesini sağlayabileceğiniz gibi zaman aralığını da yarım saat veya daha fazla yapabiliyorsunuz. Ürünler aynı gün veya 1 haftaya kadar ileri bir tarihte teslim edilebiliyor.

Adepo Sanal Market ile alışveriş yapan kullanıcılar mesafeli alışveriş ile ilgili kanun gereği aldıkları ürünlerini mazeretsiz olarak 7 gün içerisinde iade edebilmektedirler.

YORUMLAR