Adobe Creative Cloud 1.0.1 (ios)

Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca

  • TOPLAM İNDİRME

    269

  • Üretici

    Adobe

Adobe Creative Cloud, Adobe yazılımları ile gerçekleştirdiğiniz tüm çalışmalarınızı saklayan bulut depolama uygulamasıdır.

Adobe Creative Cloud, Adobe Photoshop, Lightroom, Illustrator ve diğer Adobe ürünlerini kullanarak gerçekleştirdiğiniz çalışmaları bulut ortamda saklayan ve dilediğiniz zaman proje dosyalarınıza erişim izni veren bir mobil uygulamadır.

Adobe’nin iPhone ve iPad kullanıcıları için sunduğu bulut depolama çözümü Creative Cloud uygulaması mobil cihazınızı Creative Cloud’a bağlamanın yanı sıra popüler uygulamalarda sadece Creative Cloud kullanıcılarının yararlanabildiği araçları da kullanıma açıyor. Bulut ortmda sakladığınız
PSD, AI ve diğer tasarım dosyalarını görüntüleme ve ön izlemelerini yapabilme izni de veren uygulama toplam 3 sekmeden oluşan oldukça basit tasarlanmış bir arayüz ile geliyor. Tek dokunuşla dosyalarınızı görüntülemeniz ve buluta yüklemeniz mümkün. Ayarlar menüsünden de abonelik modelinizi görebiliyor, ek depolama alanı satın alabiliyorsunuz.

Eğer ücretsiz 2 GB depolama alanı dosyalarınızı saklamak için yeterli değilse doğrudan uygulama içerisinden ek depolama almanız mümkün. Aylık 4,29 TL karşılığında ek 20GB depolama alanı satın almanız mümkün.

YORUMLAR