Adobe VideoBite

Adobe VideoBite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe VideoBite uygulaması ile video ve fotoğraflarınızdan kısa filmler hazırlayabilirsiniz.

Adobe VideoBite, akıllı telefon ve tabletinizle çektiğiniz fotoğraf ve videoları düzenleyerek harika kısa filmler oluşturmanıza imkan tanıyan ücretsiz bir uygulamadır. Video kliplerinizi ve fotoğraflarınızı birleştirerek etkileyici filmler ortaya çıkarabileceğiniz uygulamada Adobe Revel desteği de bulunuyor.

Adobe’nin eğlenceli video klipler oluşturmanıza izin veren mobil uygulaması VideoBite ile iPhone ve iPad’izdeki mevcut video ve fotoğraflarınızı kullanarak düzenleme yapabileceğiniz gibi doğrudan uygulama içerisindeki kamera simgesini kullanarak çekim yapabiliyor ve uygulamaya aktarabiliyorsunuz. Video kliplerinizdeki en güzel anlarınızı kırpabiliyor, fotoğraf ekleyebiliyor ve özel efektlerle süsleyebiliyorsunuz. Tabii ki müzik eklemeniz de mümkün.

Filmlerinizi dilediğiniz şekilde şekillendirebileceğiniz tüm araçları içeren VideoBite üzerinde hazırladığınız kısa filmlerinizi Facebook’ta, Youtube’da, e-posta veya kısa mesaj olarak paylaşabiliyorsunuz. Proje dosyalarınızı Adobe Revel’a kaydederek yüksek kalitedeki kısa filmlerinize istediğiniz zaman ulaşmakla kalmıyor, film rulonuzu işgal etmemiş oluyorsunuz.

Adobe VideoBite Özellikleri:

  • Video ve fotoğraflarınızı birleştirerek etkileyici kısa filmler oluşturun.
  • Filmlerinizi yazılarla, efektlerle, müzikle süsleyin.
  • Kısa filmlerinizi YouTube ve Facebook’ta hemen paylaşın.
  • Filmlerinizi Adobe Revel’a aktarın, dilediğiniz zaman erişin.